avatar

Avon kozmetik başvurusu

1886 YILINDAN GÜNÜMÜZE ÇİZGİSİNİ BOZMAYAN MARKA “AVON”

Kadınların güzellik sırlarına yıllardır öncülük eden bu markayı anlatmaya ilginç kuruluş hikayesinden başlamak doğru olacaktır. Avon’un kurucusu David H. Mc Connel, Avon şirketini kurmadan önce kitap satarken, kitapların yanında hediye olarak verdiği kozmetik ürünlerinin kitaplardan daha çok ilgi gördüğünü anlamış ve daha sonra tamamen kozmetik sektörüne geçiş yapmıştır. 1886 yılında David H. Mc Connel tarafından kurulan Avon Kozmetik Şirketi’nin amacı, dünya kadınlarının kişisel gereksinimlerini, ürün ihtiyaçlarını, hizmet beklentilerini en iyi anlayan ve karşılayan şirket olmaktır.

AVON KADINLARININ MUTLULUK SIRRI NEDİR?

Avon kadınlarının mutluluk sırrı aslında çok basit. Avon, her an elinizin altında deyim yerindeyse bir tık uzağınızda olduğu için ürünlere ve temsilcilere ulaşım çok kolay. Bu kolaylık çalışan kadınlar ve erkekler, yoğun tempoda günlerini sürdüren ev hanımları ve ders çalışmaktan kafalarını kaldırmaya zaman bulamayan öğrenciler için çok büyük bir yarar sağlıyor. Gerek günlük bakım için cilt ürünleri gerek bir anda bittiğini fark ettiğiniz makyaj malzemeleri ve bazen de en yakın arkadaşınızın doğum gününe ne alacağınızı bulamadığınız zaman imdadınıza yetişen enfes kokulu parfümleri, takı çeşitleri… Kısacası aradığınız tüm güzellik ürünlerini hızlı bir şekilde bulabileceğiniz, temsilcileri en güvenilir kozmetik şirketidir Avon.

AVON KADINLARI GÜÇLENDİRİR

Günlük hayatta komşularınızın, okul arkadaşlarınızın, teyzenizin ya da kuzeninizin Avon temsilcisi olduğunu duyduğunuzda şaşırmayın hanımlar. Çünkü Avon temsilciliği hiçbir kadını günlük hayattaki işlerinden alıkoymadığı gibi sürekli devam eden avantajlarıyla kadınları güçlendirir. Herhangi bir Avon ürününü bir yerde görüp beğendiklerinde, Avon kadınları bilir ki o ürüne ulaşmak bir telefon uzaklarındadır. Yüzbinlerce Avon temsilcisi sizin yalnızca bir telefon uzağınızda.

AVON TEMSİLCİLİĞİ NEDİR?

Hiçbir kayıt ücreti vermeden, Avon’un internet sayfasında bulunan temsilci başvuru formunu doldurarak sizde Avon temsilcisi olabilirsiniz. Avon liderinizin en kısa sürede sizinle iletişime geçmesiyle birlikte işiniz oldukça kolaylaşacaktır. 18 yaş üstü Türkiye ve yurt dışında yaşayan tüm bireyler Avon temsilcisi olabilir. Bunun için gereken tek şey sizin güzelliği seçmeniz. İşte hepsi bu! Bir tıkla sizde Avon ailesine katılabilir, ürünleri %33’e varan kar oranıyla satın alabilir, bu ürünleri satarak ek kazanç sağlayabilirsiniz.

POTANSİYELİNİ FARK ET ARAMIZA KATIL

“Ya yapamazsam, ev işleri aksarsa, çocuklarıma vakit kalmazsa, peki ya dersler ne olacak?” diye düşünme! Önce sen kendi içindeki değeri fark et daha sonra üretmeye ve kazanmaya başlaman an meselesi. Avon temsilciliği, temelleri kadınları güçlendirmek ve kadınları desteklemek üzerine kurulmuş bir iş alanıdır. Bu iş alanında, ek gelir sağlamak üzerine ya da asıl işiniz olması üzerine kendinizi geliştirebilirsiniz.

COVID 19 SALGINI SONRASI EVDE ÇALIŞMAK AYRICALIKTIR

Herkesin bildiği üzere içinde bulunduğumuz Covid 19 yani pandemi süreci birçok insanın işini kaybetmesine sebep oldu. İşine devam edebilen insanlar ise her gün dışarı çıktıkları için devamlı olarak risk altındalar. Avon temsilciliği tamamen evden sürdürülebilen bir iş olduğu için bu dönemde sizin için oldukça konforlu bir iş alanı sunmaktadır. Avon resmi internet sitesine girerek temsilciliğe başvurduğunuz andan itibaren hayat çok kolay!

AVON TEMSİLCİLİĞİNİN AVANTAJLARI NELERDİR?

Avon temsilcisi olduğunuz andan itibaren ürünleri %33’lük bir karla almaya başlıyorsunuz. Bunun yanında ilk andan itibaren hediye kazanmaya başlayacaksınız. Hediyeler ise temsilciler, temsilci seviyeleri, satış liderleri ve seviyelerine göre farklılık göstermektedir. Satış lideri olmanız halinde temsilci hediyelerini kazandığınız gibi birde sadece satış liderlerine yönelik olan kampanya bazlı ve yıl sonuna özel hediyeleri de kazanırsınız. Avon’un hediye sistemini yakından anlamak için Avon temsilci hediyeleri sayfasına göz atabilirsiniz.

AVON TEMSİLCİSİ OLARAK SATIŞ YAPMAK

Avon’da satış yaparak kazanmak, temsilci ve satış lideri şeklinde 2 gruba ayrılır. Temsilciler için kazanç şekli ürün satışı şeklinde olmaktadır. Katalogda yer alan ürünlerin satışından %33’e varan oranda kazanç sağlarsınız. Unutmayın ne kadar çok satış, o kadar yüksek gelir oranı demektir. Satış lideri olduğunuzda ise ürün satışlarına ek olarak temsilci kaydı yaparak daha fazla kazanç imkanı elde edersiniz. Türkiye’nin her yerinden temsilci bulabilir ve ekibinizi oluşturabilirsiniz. Liderlik seviyesine göre %10’a varan prim alırsınız. Aynı şekilde ilk 6 kampanya boyunca “HBP” adı verilen hızlı başlangıç primi alırsınız. Yükseldiğiniz her seviyede seviye atlama, koruduğunuz her seviyede ise bir defaya mahsus olmak üzere seviye koruma parası alırsınız. Daha fazla kazanmak için başarılı bir lider ile çalışmak önemli bir etkendir.

AVON FATURA ÖDEMELERİ NASIL YAPILIR?

Ödemeler için birden fazla alternatifiniz var. Öncelikle 15 günlük vademiz olduğunu tekrar belirtelim. Ürünler size herhangi bir ödeme alınmadan gönderilir. Siz ödemenizi 15 gün içerisinde (otomatik ödeme talimatı verenler 200 TL ve üzeri siparişlerde 30 gün, 5000 TL sipariş verenler ise 45 gün içinde) ödeme yaparlar. Ödeme yapmak için kredi kartı ya da banka kartınızı kullanabilirsiniz. Avon resmi İnternet sitesinden 7 gün 24 saat ödeme imkanı bulunmaktadır. Dilerseniz kart bilgilerini kayıt ederek ödeme günü geldiğinde kartınızdan çekilmesini de sağlayabilirsiniz. “Kredi kartım yok, başka hangi ödeme yöntemleri var?” Derseniz sizin için havale, EFT ya da banka ATM’leri hizmet vermektedir. Buna ek olarak PTT ve Faturamatik şubeleri de küçük bir işlem ücreti karşılığında Avon temsilci ödemelerini almaktadır.

ALDIĞIM ÜRÜNLERİ İADE ETMEKTE SORUN YAŞAR MIYIM?

Tabii ki sipariş verdiğinizde faturalanma olmadan iptal edebilirsiniz. Fatura edilmesi halinde ise 0850 250 28 66 numaralı Avon müşteri hizmetleri numarasını arayarak iptal ettirebilir, ürünlerin size ulaşması halinde ise 40 günlük süreçte ürünlerin tümünü ya da bir bölümünü iade edebilirsiniz. Ürün iadelerinde dikkat edilmesi gereken küçük bir detay bulunuyor. O da şu ki, koli içerisinden bir ya da birkaç ürün iade ederseniz 2 TL, kolinin tümünü iade eder ya da koliyi kabul etmeyerek geri gönderirseniz bir sonraki sipariş esnasında 10 TL ürün dışı bedel şeklinde ücret eklenir. Tabii ki ürünler hatalı, eksik, sorunlu gelmesi halinde kolinin tümünü iade etmeniz size herhangi bir masraf oluşturmaz.

SOSYAL MEDYADAN BİZİ TAKİP EDİP FIRSATLARDAN KOLAYCA HABERDAR OLUN

İnstagramda “avonsatisliderligi” hesabından bizi takip edebilir, direkt mesaj seçeneğiyle bize bir tık’la mesaj gönderebilirsiniz. Aklınızdan geçen her soru, görüş ve değerli önerileriniz için bize ulaşmayı unutmayın. Biz birlikte güçlüyüz, birlikte büyüyoruz. Tabii ki sizinle takım arkadaşı olarak görüşlerinizi paylaşmayı çok isteriz. Fakat henüz Avon’un sıra dışı dünyasıyla tanışmadıysanız bize her yerden kolayca ulaşabileceğinizi bilmenizi isteriz. Evden çalışmak hiç bu kadar rahat, zevkli, konforlu ve eğlenceli olmamıştı. Sosyal hayatınıza renk katmak, kendinizi geliştirmek ve kolaylıkla kazanç elde etmek için haydi Avon’a! Avon satış temsilciniz bir tık uzağınızda. Sizin de her kadın gibi makyajı ve bakımı, güzelliği ve estetiği ne derece sevdiğinizi biliyoruz. Ve bu ilgi alanından hevesle para kazanma imkanı sunuyoruz. Avon resmi internet sitesi temsilcilerin liderliğinde 7/24 hizmetinizde!

Avon'a Üye Olmak İstiyorum

Aşağıdaki formu doldurarak avon temsilcimizin sizlerle iletişim geçmesini sağlayın %33'e varan kazançlarla satışa başlayın.

Size ulaşabilmemiz için telefon numaranızı kontrol ederek giriniz.
Gün/Ay/Yıl Şeklinde Giriniz. Doğum tarihiniz kayıt için gereklidir.

veya

Avon Danışmanı : 0(537) 764 1028

Avon Üyelik Avantajları Nelerdir ?

Merak Ettiğiniz Sorular

Avon üyeliği ile ilgili merak ettiğiniz soruları aşağıda yanıtlamaya çalışacağız.

İletişim Bilgileri

Selcan Ördek
Bağımsız Avon İş Ortağı
avonlakazan.com
https://www.instagram.com/selcanla_kazann_/
Avon üyelik avantajları

Kazanç Tablosu

Kendi İşinin Patronu Ol
Ek Kazanç Fırsatı Yarat
Temsilcilere Özel Fiyatlar
Güzelliği Çevrenizdekilerle Paylaşın

Avon Blog

Avon Temsilcisi Olmak
avon hakkındaavon, 1886 yılında amerika’da kurulmuş olup doğrudan satış yöntemiyle büyümektedir. herhangi bir mağazaya sahip olmadan yalnızca gönüllü temsilcilerileriyle ilerlemeye devam etmektedir. bu süreç de, temsilcilerin elindeki katalogl...
Ekleme Tarihi :
Avon kozmetik başvurusu
1886 yilindan günümüze çi̇zgi̇si̇ni̇ bozmayan marka “avon”kadınların güzellik sırlarına yıllardır öncülük eden bu markayı anlatmaya ilginç kuruluş hikayesinden başlamak doğru olacaktır. avon’un kurucusu david h. mc con...
Ekleme Tarihi :
Avon Üyeliği Bize Nasıl Avantajlar Sağlar ?
avon üyeliği bize nasıl avantajlar sağlar ?  ...
Ekleme Tarihi :
Avon Üyelik Avantajları Nelerdir ?
avonla kendi i̇şinizin patronu olun i̇ster çalışan, ister ev hanımı, ister öğrenci olun avon üyesi olarak kendi işinizin patronu olun. sağladığı esnek çalışma saatleri ve temsilcilere özel fiyatlarla satış yaparak kendinize ek kazanç fı...
Ekleme Tarihi :

Anahtar Kelimeler

Avon Üyelik
Avon Üye Ol
Avon Satış Temsilcisi
Hatay web tasarım